Aktualności

 

Po pasjonującej przejażdżce po pięknej okolicy proponujemy odpoczynek przy ognisku lub grillu. Ponieważ sam jestem zapalonym motocyklistą, mogę dać Państwu kilka wskazówek, dotyczących okolicznych tras. Oferuję również możliwość poprowadzenia Państwa na motocyklu krętymi drogami Kotliny Kłodzkiej, prezentując najpiękniejsze atrakcje okolic. Dla grupy do 10 motocyklistów oferujemy możliwość noclegu na materacach we własnych śpiworach ze śniadaniem w atrakcyjnej cenie w naszej sali kominkowej lub na łące we własnych namiotach.

Sala kominkowa w okresie maj-październik*

5-9 osób (cena za osobę) 35,00
10-15 osób (cena za osobę) 30,00

 

Łąka namiotowa (z dostępem do łazienki)

namiot 15,00
osoba dorosła i dzecko powyżej 10 lat 12,00
dzieci 4-10 lat 8,00
przyczepa kempingowa + samochód 25,00
samochód kempingowy 25,00

 

Zapraszam serdecznie! Peter Lorenz

 

 

Aktywny wypoczynek

Zapraszamy do korzystania z naszej infrastruktury: ścieżki zdrowia, ścieżki edukacyjnej, tras do narciarstwa biegowego, szlaków turystycznych i rowerowych.

 

Hipoterapia

Zapraszamy na profesjonalną hipoterapię pod okiem dyplomowanej specjalistki. Zachęcamy do zgłaszania się z dziećmi jak najmłodszymi, ponieważ to zwiększa  szanse na powodzenie terapii.

 

Rekreacja

Atrakcje Kotliny Kłodzkiej zachęcają do zwiedzania i poznawania okolicy. Każdy znajdzie coś dla siebie – wycieczka w góry dla turystów lub spacer w uzdrowiskach dla szukających odpoczynku.

 

noclegi

Noclegi

Do dyspozycji gości mamy 8 pokoi, jadalnię, salę kominkową, taras i wiatę grillową. Dwa pokoje są w pełni przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.